Menu Zavřeno

Elektrická Buggy Big Cool 4×4 – pro 2 děti

9 490 

Elektrická velká buggy Cool sport 4×4 (náhon všech 4 kol) s 2.4G dálkovým ovládáním s přednostní jízdou a volbou 3 rychlostí vpřed, 3 vzad.

Katalogové číslo: bigcool44 Kategorie:

Popis zboží:

Elektrická velká buggy Cool sport 4×4 (náhon všech 4 kol) s 2.4G dálkovým ovládáním s přednostní jízdou a volbou 3 rychlostí vpřed, 3 vzad.

Dvoumístná Buggyna Cool sport s otvíracími dveřmi, přehrávačem s voltmetrem, Mp3, TF, USB, nádherným LED osvětlením a 4 svítícími reflektory na rampě, zadním úložným prostorem, 4 motory 45W/12V, baterie 2x12V/7Ah, mohutnými EVA koly (jako gumová), s luxusní čalouněnou sedačkou.

Buggy 4×4 má nádherný vzhled terénního vozidla, kvalitní materiály a zpracování. Má otvírací dveře a zadní prostor na drobnosti. Jezdí vpřed/vzad na nožní pedál, nebo se ovládá dálkovým ovladačem 3 rychlosti vpřed/3 vzad, pravá/levá, s přednostní jízdou nad pedálem – tzn. že dítě můžete ovladačem zastavit. Jízda vpřed/vzad se ovládá řadící páčkou na přístrojové desce. Po zapnutí hlavního vypínače zazní start motoru, svítí palubní deska, 4 hlavní světlomety, denní svícení, zadní světla, rampa, toto vše v LED diodách. Zvukové efekty klakson, písničky jsou ovládané na volantu, přehrávačem Mp3, TF, USB s krásným zvukem volíte vlastní hudbu a hlasitost. Jako první údaj ukáže stav nabití baterií. Veliká EVA kola (jako gumová) zajišťují tichou a příjemnou jízdu, při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu nebo brzdíte ovladačem.
Buggy má náhon na všechny 4 kola, tím je vhodné i pro jízdu v terénu.
Pro větší bezpečnost dětí jsou na luxusní čalouněné sedačce 2 nastavitelné bezpečnostní pásy a 2 ochranné rámy, buggy nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu.

Náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převodovkou, řídící jednotky, dálkové ovladače, vypínače, kola, poklice, volanty, atd. máme skladem.
Pro své zákazníky prodej náhradních dílů a baterií za nákupní ceny!

délka buggy: 128cm
výška: 77cm
šířka: 84cm
průměr kol: 34cm
šířka kol: 15cm
šířka dvousedačky: 54cm
šířka sezení: 55 cm
nášlap od země: 29cm
hrana karoserie: 35cm
váha buggy: 26kg
max. nosnost: do 50kg
max. rychlost: 3 – 5km v hod,
pohon: 4x el.motor 45W/12V, na 2x baterie 12V / 7Ah (splňující normu CE, neobsahující olovo a škodlivé látky)
nabíječka: z 220V na 12V/ 1000mA, splňující normu CE, EMC
čas nabíjení baterie: 8 až 12 hod při úplném vybití
délka provozu při plném nabití: 1 až 2 hod
určeno pro: děti od 36 měsíců do 8 let, dle výrobce

 

Barevné varianty: Bílá, červená
(vybranou barevnou variantu uveďte prosím v detailu objednávky)

Při osobním odběru dodáváno ve smontovaném a seřízeném stavu.

Možné zaslat i smontované paletovou přepravou, za příplatek.