Menu Zavřeno

Nitro scooters Monster 2000 Ultra Li-Ion včetně sedla

51 490  včetně DPH

Max.výkon 2000W
Max.rychlost 42-45 km/h
Nosnost do 140 kg
Dojezd do 60 km*
Baterie (Li-Ion) 48V30Ah 1440Wh
Pneu (ø) 15″ cca 38 cm
Odpružení P/Z ano  |  ano
Záruka – motor 36 měsíců
Max.nosnost 140 kg
Doporučené max.zatížení do 120 kg
Max.rychlost 45 km/h
Max.rychlost Super ECO mode 25 km/h
Max.výkon 2000W
Max.výkon ECO mode cca. 1000W
Dojezd na 1 nabití do 35 km *
Dojezd ECO mod do 60 km *
Max.otáčky motoru 5250 RPM
Baterie 48V 30Ah Li-Ion (1440Wh)
Indikace stavu baterií ano – na LED panelu akcelerátoru
Doba dobíjení 4 – 6 hodin
Nabíječka 5A ano – součástí koloběžky
Přední/zadní LED světlo ano + vzadu blinkry
Zadní brzdové světlo ano
Aktivace/vypínání klíčkem ano
Přední odpružení ano
Zadní odpružení ano
Brzdy hydraulické, kotoučové
Pneumatiky 15″ s terénním vzorkem
Řídítka široká, výškově stavitelná
Skládací systém ano
Odnímatelné sedlo ano, v ceně
Barva černá
Hmotnost koloběžky vč.baterií cca. 49 kg
Hmotnost sady baterií cca. 9,6 kg
Rozměry (D x Š x V) 129 x 35 x 124(55) cm
Rozměry krabice (D x Š x V) 150 x 45 x 70 cm
Záruka – spotřebitel 24 měsíců, 3-letá záruka na motor
Záruka – firma, podnikatel 12 měsíců
* Poznámka dojezd je ovlivněn váhou jezdce a profilem trasy

Pro tento model neplatí doprava zdarma. Nutno sjednat dopravu skrze jiného přepravce než-li DPD. Balík svou velikostí a hmotností převyšuje limity levné přepravy skze DPD. Dopravní činí dle místa určení cca. 600 – 900 Kč

Elektrokoloběžka Nitro scooters Monster 2000 Ultra Li-Ion

Představujeme nový model Monster 2000 Ultra se silným 2000W bezkartáčovým motorem a zcela novou, patentem chráněnou konstrukcí s prvky z motocyklů. S Monsterem uděláte plno parády a pohodlně se povozíte. Jedná se o třetí generaci, která přináší mnoho technických inovací.
Nabízíme novou modelovou řadu! Hlavní změna je nový převod (nazýváme ho HC = Hill Climber), který výrobce používá pouze pro naší značku. Nový převod znamená větší sílu pro motor. Tj. rychlejší rozjezd, více síly do kopce a jen o malinko nižší maximální rychlost oproti předchozím modelům. Zároveň díky tomuto převodu se snižuje spotřeba energie a dojedete o něco dále.

Modely Monster 2000 Ultra Li-Ion nabízíme v těchto barvách polepů:

 • černé
 • červené
 • zelené “Army”

Hlavní přednosti modelů Monster 2000 Ultra Li-Ion:

 • Kvalitní Li-Ion baterie –  tato baterie s vysokou kapacitou 1440Wh (elektrokola mají pro zajímavost okolo 400Wh) zaručuje dlouhý dojezd, nižší hmotnost a především několikanásobně vyšší životnost oproti olověným sadám. Životnost Li-Ion sady je přibližně 4-5x delší jak u olověné sady. K této baterii dodáváme v ceně rychlonabíječku 5A se kterou dobijete vybitou do max. 4 – 6 hodin.
 • Dvojité přední a zadní odpružení – přispívá nesporně ke zvýšení bezpečné jízdy a zdolávání různých nerovností.
 • 3 režimy výkonu – každý si najde své ideální nastavení výkonu a max.rychlosti koloběžky. Díky možnosti přepnutí z plného výkonu na ECO režim můžeme docílit delšího dojezdu. V případě zájmu o dlouhodobé snížení výkonu a rychlosti lze nově aktivovat na jednotce tzv. Super Eco režim.
 • Nový převod “HC” – díky novému převodu (větší zadní rozeta) má koloběžka více síly jak při rozjezdu tak v kopci. Tento převod má pozitivní účinky na spotřebu energie. Motor méně zaťěžuje baterie…
 • Značkové obutí – naše firma si potrpí na ty nejlepší dostupné komponenty! Proto naše koloběžky používají výhradně značkové pneumatiky CST a Kenda.
 • Nový systém napínání řetězu –  pouze u naší značky najdete nový systém pro dotahování řetězu. Starý systém vyžaduje pracné a časté seřízení, přičemž ten nový celý proces zjednodušil a výsledkem je i nižší potřeba řetěz seřizovat
 • Přední a zadní blatník + kryt řetězu v ceně

 
Li-Ion baterie nové generace

Vysoká kapacita Li-Ion baterie zajišťuje zajímavé dojezdy na jedno nabití. Je vyzkoušeno, že při ECO režimu a rovinatém terénu zvládne koloběžka s touto baterií více jak 55 km (při zatížení cca. 85 kg).

Lehké Li-Ion baterie snižují celkovou hmotnost o přibližně 9,8 kg. Nespornou výhodou je mnohonásobně delší životnost – přibližně 4-5x delší jak u olověné sady.

Nová generace Li-Ion baterií se vyznačuje hliníkovým obalem, velkou 100A pojistkovou soustavou a především obsahuje komunikační port pro rychlé připojení na balanční přístroj.

Bezkartáčové motory

Monster 2000 Ultra je osazen bezkartáčovým motorem o výkonu 2000W. Koloběžka s originálním převodem dosahuje maximální rychlosti cca. 42-45 km/h. Maximální otáčky motoru dosahují hodnoty 5200 ot. / minutu.

Bezkartáčové motory mají tyto přednosti:

 • lepší charakteristika točivého momentu k rychlosti
 • vysoká dynamická reakce
 • vysoká účinnost (cca. 95% !!!)
 • dlouhá životnost

Přední a zadní LED osvětlení

Nový model je vybaven dvojitým předním LED osvětlením, které nelze přehlédnout a v noci bude dobrým pomocníkem. Je doporučeno jezdit i přes den se zapnutým osvětlením, značně se tím zvyšuje bezpečnost jízdy. Vzadu pod sedlem se nachází moderní zadní světlo s funkcí blikačů – blinkrů.

Osvětlení je napájeno z baterií koloběžky, avšak díky technologii LED diod je spotřeba prakticky nulová. Osvětlení lze případně vypnout.

Pneumatiky

Monster 2000 Ultra používá unikátní maxi pneumatiky CST o průměru 15″ (cca. 40 cm) použitelné i v lehčím terénu. I díky těmto pneumatikám mohou koloběžku používat osoby až do 140 kg. Pro maximální využití výkonu je nutné dbát na správné nahuštění (viz Návod k použití).

Připraven na jízdu mimo vozovku

Všechny modely Monster 2000 Ultra jsou nově dodávány automaticky s kompletním zakrytováním. V základní ceně od nás obdržíte na zakázku vyrobený přední a zadní blatník. To vše je doplněno ještě o kryt řetězu.

Akcelerátor & režimy

Kapacitu baterií zobrazuje přehledný LED panel umístěný vedle akcelerátoru (plynu), který se nachází na pravé rukojeti.

3 barevné diody zobrazují aktuální stav baterií a díky tomu lze odhadnout jaký má koloběžka před sebou dojezd. Pro rozjezd pouze lehce otočíte rukojetí směrem k sobě a koloběžka se plynule dá do pohybu.

Na akcelerátoru se také nalézá červené tlačítko. Po stisku se koloběžka přepne do ECO režimu. Výkon a rychlost koloběžky se sníží. Nově lze též aktivovat na jednotce tzv. Super Eco režim, kdy dojde k přepnutí koloběžky na režim s výkonem 1000W a max. rychlostí 25 km/h.

Rekuperace

Pojem rekuperace se nejčastěji skloňuje ve spojitosti se závody Formule 1 pod názvem KERSKinetic Energy Recovery System.

Rekuperace se aktivuje po sepnutí brzdové páčky. Motor začne přibrzďovat a tím se vytváří energie, kterou motor navrací přes řidicí jednotku do baterie. Účinnost je cca. 4 – 5%. Nelze tedy předpokládat, že díky systému Rekuperace lze navýšit dojezd o více jak přibližně 2-3 km.

Výhodou rekuperace je nejen úspora energie, ale také prodloužení životnosti baterie a brzdového systému.

Hlavní výhody:

 • progresivní nárůst brzdné síly v závislosti na rychlosti vozidla
 • odlehčení brzdovému systému – snížené opotřebení brzd
 • snížení rizika pod-vybití akumulátorů

Upozorňujeme, že se na trhu objevují subjekty, které uvádí nesmyslně účinou rekuperaci (až 60%). Takto vysoká rekuperace není v žádném případě možná u elektrokoloběžek ani u elektroskutrů…

Dvojité odpružení koloběžky

Tento model je vybaven jak předním tak zadním odpružením. Vpředu jsou umístěny 2 silné tlumiče, které spolehlivě tlumí rázy vozovky a především pro případ poruchy jednoho z nich jistí nápravu ještě druhý tlumič!

Monster 2000 Ultra je vyroben od základu z odolnějších komponent nežli standartní modelové řady (jako např. XE1000, Cruiser 1900 aj.). Důraz na kvalitu najdeme například u předního odpružení, kde jsou prvky z motocyklů (např. masivní hliníková ramínka, velká ložiska atd.).

Zadní kloubové odpružení zajištují také dva tlumiče, které u této koloběžky garantují maximální jízdní komfort.

Brzdy & řídítka

U nového modelu Monster 2000 Ultra se nikde nešetřilo. Kvalitní komponenty nalezneme i v oblasti řídítek a brzd. Kvalitní cyklopředstavec, masivní cyklo řídítka, hydraulické brzdiče atd. Vyjmenované díly jsou základním předpokladem pro bezpečné ovládání koloběžky ve vyšších rychlostech či v lehčím terénu.

Řídítkovou tyč lze v případě potřeby nastavit na potřebnou výšku.

Pravou rukou ovládáme páčku plynu (akcelerátor) a zároveň i páčku přední brzdy (stejně jako je to u motocyklů). Levou rukou ovládáme páčku zadní brzdy. Kdo je více zvyklý na systém umístění brzd jako na jízdním kole, rádi provedeme tuto úpravu zdarma.

Monster 2000 Ultra je vybaven jako jediný z nabídky hydraulickými brzdiči (Taiwanská značka X-Tech). Brzdná dráha se díky těmto brzdičům citelně zkrátila. Použité brzdiče v podstatě nevyžadují seřízení destiček, vše si řídí sami. Páčky a lanka jsou jako u ostatních modelů nabídky.

Brzdové páčky mají z výroby integrované závity pro možnost instalace originálních zpětných zrcátek pro modely MONSTER. Zrcátka značně přispívají k bezpečné jízdě.

Ostatní – odnímatelné sedlo, složení koloběžky …

Nový model Monster 2000 je dodáván automaticky se sedlem. Sedák lze výškově nastavit. Pod sedákem se nalézá moderní zadní osvětlení s funkcí blinkrů, které se ovládají na levé staně řídítek.

K bezpečnosti při jízdě jistě prospívá i elektrický klakson jehož ovládání je umístěno na levé straně řídítek.

Pro uskladnění či převoz lze koloběžku složit díky sofistikovanému skládacímu systému, který byl vyvinut tak, že zde nevznikají žádné vůle ani po stovkách kilometrů!

Pro snadnější manipulaci s koloběžkou lze její baterie vyjmout. Jsou uloženy v textilním vaku a ke koloběžce je sada baterií připevněna pomocí kabelů s konektory.

Jako náhradní díl si můžete pak zakoupit externí nabíjecí kabel, který dovolí nabíjet sadu baterií mimo koloběžku.

Srovnání s ostatními

Majitel patentu upozorňuje na výskyt kopií modelu Monster 2000 Ultra Li-Ion, které jsou vyráběny bez patřičné licence a za použití odlišných dílů. Níže uvedená tabulka ukazuje zásadní odlišnosti:

Monster 2000 Ultra Konkurence
Motor 48V 2000W bezkartáčový 48V 1600W bezkartáčový
Řídící jednotka 48V 2000W 48V 1600W
Max. rychlost 42-50 km/h (dle převodu) 35-40 km/h
Brzdy hydraulické brzdiče normální brzdiče
Kabeláž brzd “quick” konektory bez rozepínatelnosti
Kabeláž akcelerátoru “quick” konektory bez rozepínatelnosti
Napínák řetězu nová generace starý typ
Kryt řetězu ano ano
Zadní blatník ano ano
Přední blatník ano ne
LED osvětlení přední ano – velká svítivost ano
LED osvětlení zadní velké světlo s funkcí blinkrů malé světlo
Počet tlumičů vpředu 2 1
Skládací systém nové řešení – stabilní bez vůle klasické řešení – s hrozbou vůlí
Ramínka přední nápravy z motocyklu (masivní) standartní (používané u menších modelů)
Deska – nášlap rovná – stabilní pro nohy vlnitá
Záruka na motor 3 roky 2 roky
Nabídka baterií 48V – 12Ah, 15Ah, 20Ah, 30Ah 48V 12Ah
Rychlo nabíjení ano (LiFePo4/Li-Ion modely) ne

 

Technické inovace modelu Monster 2000 Ultra Li-Ion:

 • nová konstrukce
 • nový převod s vyšší silou motoru
 • nový typ baterie 48V 30Ah Li-Ion
 • inovovaný skládací systém
 • inovovaná řidicí jednotka a 48V 2000W vysokootáčkový motor
 • hydraulické brzdiče
 • maxi terénní pneumatiky
 • nádherné zadní osvětlení vč.funkce blinkrů
  Koupě modelu Monster:

  Koloběžku si můžete vyzkoušet a koupit osobně na naší prodejně ve Veltrusích (27742) nebo jí zašleme na dobírku.

  Koloběžka je odeslána v originální pevné krabici. Dopravné se vypočítává dle reálné ceny od našeho smluvního přepravce pro velké balíky (obvykle využíváme DB Schenker). Dopravné Vám bude vypočteno po obdržení objednávky. Děkujeme za pochopení.


  Pokud si nejste jistí správným výběrem, zašlete nám prosím email a upřesněte:

  1. Hmotnost uživatele
  2. Záměr koupě (zda pro zábavu, na ryby, časté využití atp.)
  3. Potřebný dojezd na 1 nabití
  4. Profil trasy, kterou má koloběžka zdolávat
  5. Povrch na kterém bude koloběžka převážně jezdit

  Proč si vybrat naše elektrokoloběžky:

  1. Specializujeme se na elektro koloběžky již od roku 2007
   – nevěnujeme se jiným činnostem
   – své výrobky známe do šroubku
   – nabízíme jen prověřené a kvalitní výrobky pod vlastní českou značkou
   – nejsme anonymní eshop, svých zákazníků si vážíme a věnujeme se jim
  2. Používáme kvalitní komponenty
   – řídící jednotky poslední generace
   – léty ověřené kvalitní baterie (3 druhy)
   – Li-Ion a LiFePo4 baterie s komunikačním portem pro balancování
   – cyklo brzdiče od značek ZOOM, J.A.K., NUTT
   – kvalitní motory se zárukou 36 měsíců
   – robustní konstrukce
   – moderní nabíječky atd.
  3. Odborný servis
   – máte-li jakékoli potíže náš odborný servis je Vám k dispozici
   – nemáme jiné aktivity z čehož pramení naprostá profesionalita v oboru
  4. Rychlé a jisté dodání
   – až 90% výrobků vždy skladem
   – zboží si můžete zakoupit na naší prodejně nebo na dobírku
  5. Možnost zakoupení jakéhokoliv náhradního dílu či doplňku
   – naše firma má nejširší nabídku náhradních dílů v EU
   – dlouhodobě až 95% dílů vždy skladem
   – nejširší nabídka doplňků a příslušenství
  6. Jistota záruky a servisu do dalších let
   – jsme specialisté výhradně na motokoloběžky od r.2007. Budeme tu pro Vás i nadále.
   – nemusíte se obávat absence dílů či servisní podpory
   – budeme tu pro Vás i nadále

  Našim koloběžkám věříme! Na motor od nás dostanete 3 letou záruku!

  3rokyA


  Originální příslušenství Nitro scooters

  K Vaší koloběžce si můžete doobjednat širokou škálu příslušenství a doplňků.
  Mezi nejžádanější patří sedlová sada, přední blatník, zpětná zrcátka, přilba či třeba olej na řetězy. V poslední době stoupá i oblíbenost tachometrů či brašny Nitrobag do které se vejde kromě mobilu a peněženky i nabíječka apod.

   Koloběžky prochází předprodejním seřízením (toto není možné nabídnout při zaslání přepravou):

  • kontrola chodu/výkonu motoru
  • kontrola a promazání řetězu
  • seřízení brzdového systému
  • kontrola správného tlaku pneumatik
  • kontrola baterie a nabíječky
  • celková kontrola všech součástí


  Provoz na komunikacích – jak je to s vyhláškou MDČR

  Koloběžka s pomocným motorem může být použita na komunikacích pokud vyhovuje vyhlášce MDČR č. 341/2014 Sb, příloha 12 (tzn. provoz jako na jízdním kole. Bez ŘP, bez povinného ručení a RZ). Aby směla koloběžka s pomocným motorem na komunikace, nesmí být její výkon vyšší jak 1000W (1kW) a její max. rychlost nesmí přesáhnout 25 km/h.

  Pokud má koloběžka vyšší parametry, nesmí legálně do provozu. Většinu silnějších modelů umíme na zakázku odborně přestavět tak, aby vyhovovaly vyhlášce (nazýváme to “úprava Street Legal”). K takové koloběžce od nás obdržíte Potvrzení, že daná koloběžka je v souladu s vyhláškou 341/2014 Sb. a nově i legalizační kartičku. Nově zařazujeme do nabídky modely, které prošly úpravou Street Legal, např. XE1000 Plus SLHC, XE1000 Plus SL 48V, Smart 1000 Plus SL, Monster 1000 Ultra SL.

  Další možností jak se pohybovat s koloběžkou legálně je pořízení modelu s označením “SPZ”. Při koupi od nás obdržíte CoC list a zajdete na úřad pro značky. Předtím si sjednáte povinné ručení (velmi levná pojistka). První technická kontrola až po 6 letech od koupě a pak vždy po 4 letech. Stejně jako u motocyklů (mopedů).

  * uvedený maximální dojezd je uvažován při zatížení cca. 75 kg, při využití úsporného režimu (Super Eco), v rovinatém terénu s průměrnou rychlostí 15-18 km/h. Při vyšším zatížení a/nebo využití Turbo režimu se dojezd výrazně zkracuje.