Menu Zavřeno

O nás

Nitrokoloběžky Beskydy nabízí prodej kvalitních elektrických a benzínových koloběžek, elektrických tříkolek, půjčovnu koloběžek a kompletní odborný servis všech nabízených produktů.

NITROKOLOBĚŽKY BESKYDY

Firma Michal Hlísta - NITROKOLOBĚŽKY BESKYDY působí na trhu od roku 2018, kdy započala naše úzká spolupráce s pražskou, již zaběhnutou značkou Nitro scooters. Stali jsme se tak autorizovaným distributorem široké škály produktů této renomované značky, specializující se výhradně na elektrické a benzínové koloběžky. 

V našem sortimentu se později postupně objeví i další výrobky jako elektrické tříkolky, čtyřkolky, elektromotorky pro děti a elektrokola.

Naše činnost zahrnuje především půjčovnu elektrických a benzínových koloběžek, jejich prodej a kompletní kvalitní odborný servis. V našem sortimentu nebudou chybět ani ochranné pomůcky a prostředky, jako například přilby nebo kloubní chrániče a to jak na zapůjčení, tak i na prodej. Díky rozsahu našeho sortimentu a množství možných úprav a individualizací jsou naše produkty dostupné všem věkovým kategoriím.

Naším hlavním cílem je SPOKOJENOST všech našich zákazníků.

Nitro scooters v Evropě

V současné době má značka Nitro scooters oficiální obchodní zastoupení na Slovensku, v Polsku, Německu, Rumunsku a Maďarsku. Naše značka je jednou z historicky nejprodávanějších značek motokoloběžek ve Střední Evropě.

Kontrola kvality

I přes stále se zvyšující kvalitu výroby si nedovolujeme prodávat koloběžky bez naší vlastní výstupní kontroly - supervize. Každý stroj je před prodejem zkontrolován a odborně seřízen našimi vyškolenými techniky. Výsledkem je plně seřízený a nastavený stroj pro okamžité a bezproblémové používání.