Menu Zavřeno

Kategorie: Harley koloběžky

Představujeme nové modely Futura Plus a Futura Classic Plus (2020) vyznačující se významnými inovacemi oproti modelům 2019:

Futura Plus
– přidáno zadní vzduchové odpružení z dražší řady Classic
– použit drahý tachometr z řady Classic
– nové přední LED světlo s homologací
– nové LED moto blinkry
– nově s alarmem (vyjma Futura 3000, tam se nevejde)
– pohodlné vysoké sedlo
– zámek řídítek na klíč jako u motocyklů
– funkční rekuperace

Řadu Futura Plus nabízíme ve třech výkonových provedeních: 1000W – 2000W – 3000W a ve dvou barvách blatníků: černá nebo zelená metalíza.

Futura Classic Plus
– nové přední LED světlo s homologací
– LED moto blinkry nyní i vpředu
– řada Classic Plus osazena alarmem
– pohodlné vysoké sedlo
– zámek řídítek na klíč jako u motocyklů
– funkční rekuperace

Řadu Futura Classic nabízíme ve třech výkonových provedeních: 1000W – 2500W – 3500W a ve dvou barvách blatníků: černá nebo zelená metalíza.

Modely Classic jistě zaujmou velkými 13″ ráfky z lehké slitiny a sportovními pneumatikami. Stejně tak lze vyzdvihnout přední i zadní odpružení. U zadního odpružení je použit plně funkční systém (vzduchový), nejedná se o imitaci! Silné bezkartáčové motory jsou podpořeny odolnými 63V bateriemi s gigantickou kapacitou 1260Wh. Určitě potěší i velký přehledný tachometr se 3 režimy výkonu.

U všech modelů je možné doobjednat příslušenství (velký sedák, zpětná zrcátka, držák telefonu, opěrku zad a brašnu). Baterie je vyjímatelná, zajištěná proti odcizení zámkem.

Při vývoji našich modelů byl hlavní cíl vyvarovat se všech nešvarů, které provází “Chopper koloběžky “1. a 2. generace dodnes. Odlišnosti od ostatních koloběžek najdeme zpravidla u zásadních dílů jako jsou motory, baterie, řídící jednotky a bohužel často i brzdy. Důležitý je pochopitelně i samotný rám a s tím spojená kvalita svařování a lakování. Výroba našich modelů probíhá v nejmodernější továrně se specializací výhradně na “Chopper (Harley)” koloběžky. Připlácíme za použití nejlepších dostupných komponent od baterií až po pneumatiky.

Modely Futura 2000, 3000 a Classic 2500, 3500 jsou osazené novými bateriemi Li-Ion 63V 20Ah 1260Wh (oproti běžným 720Wh). K těmto bateriím obdržíte v ceně i rychlonabíječky, které nabíjí koloběžku do 3-5 hodin (i přes obrovskou kapacitu baterie).

Doporučujeme dbát zvýšené opatrnosti nákupu podezřele levných výrobků od anonymních e-shopů (nejčastěji bez prodejen, servisního zázemí a nabídky náhr. dílů). Naše firma poskytuje servis, poradenství a náhradní díly přednostně majitelům koloběžek naší značky.

Showing all 9 results