Menu Zavřeno

Kategorie: Harley koloběžky

E-choppery jsou na cestě. Nová zásoba bude k dodání koncem roku 2019. V případě zájmu doporučujeme udělat rezervaci. Pro český trh bude naskladněno omezené množství.

Představujeme nabídku pro rok 2019. Premiéru zažívá řada Classic 2500, která přináší zcela nový design a nová konstrukční řešení. Při vývoji našich modelů byl hlavní cíl vyvarovat se všech nešvarů, které provází “Chopper koloběžky “1. a 2. generace dodnes. Odlišnosti od ostatních koloběžek najdeme zpravidla u zásadních dílů jako jsou motory, baterie, řídící jednotky a bohužel často i brzdy. Důležitý je pochopitelně i samotný rám a s tím spojená kvalita svařování a lakování. Výroba našich modelů probíhá v nejmodernější továrně se specializací výhradně na “Chopper” koloběžky. Připlácíme za použití nejlepších dostupných komponent od baterií až po pneumatiky.

Modely Futura 2000, 3000 a Classic 2500 jsou osazené novými bateriemi Li-Ion 63V 20Ah 1260Wh (oproti běžným 720Wh). K těmto bateriím obdržíte v ceně i rychlonabíječky, které nabíjí koloběžku do 3-5 hodin (i přes obrovskou kapacitu baterie).

Doporučujeme dbát zvýšené opatrnosti nákupu podezřele levných výrobků od anonymních e-shopů (nejčastěji bez prodejen, servisního zázemí a nabídky náhr. dílů). Naše firma poskytuje servis, poradenství a náhradní díly pouze majitelům koloběžek naší značky.

Showing all 11 results