Menu Zavřeno

Servis

Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis pro elektrokoloběžky. Disponujeme vybavenou dílnou a diagnostickým zařízením pro lithiové a olověné (gelové) akumulátory i řídící elektroniku elektrokoloběžek.

 GARANČNÍ PROHLÍDKY

Všem našim zákazníkům doporučujeme, aby se po ujetí prvních 100 km, nejpozději však do 2 měsíců od nákupu, dostavili s koloběžkou na bezplatnou garanční servisní prohlídku. Jedná se o velmi důležitý servis! Ačkoli je koloběžka před prodejem pečlivě seřízena, dochází během prvních ujetých kilometrů ke vzájemnému usazování jednotlivých komponent koloběžky. Jedná se především o tvorbu brzdných ploch na brzdných špalcích, deformaci lanek a bovdenů, usazení klik na středovém složení apod.                                                    

Během garanční prohlídky provádíme následující úkony:

  • Zkontrolujeme a seřídíme brzdy.
  • Zkontrolujeme dotažení všech spojů.
  • Zkontrolujeme správné nahuštění pneumatik.
  • Zkontrolujeme funkčnost elektrického pohonu.

Prakticky znovu provedeme kompletní seřízení elektrokoloběžky. Ačkoli je po této prohlídce koloběžka seřízena pro relativně dlouhou dobu, nepodceňujte význam pravidelných servisních prohlídek. Potvrzení o provedení garanční prohlídky je zapsáno do záručního listu elektrokoloběžky.

DŮLEŽITÉ

V případě, že se s koloběžkou nedostavíte na garanční prohlídku a následně se na ní objeví problém, kterému bylo prokazatelně možné touto garanční prohlídkou předejít, výrobce si vyhrazuje právo takovouto reklamaci neuznat.