Menu Zavřeno

Nové Harley koloběžky

Představujeme zcela novou koncepci populárních HARLEY / Chopper elektrokoloběžek.

Modely FUTURA nemají s předchozími generacemi Harley koloběžek nic společného (jiné motory, jiné baterie, silnější řídící jednotky, o 2 třídy lepší brzdy atd.)!

FUTURA se pyšní silným a extrémně tichým bezkartáčovým motorem, kvalitními hydraulickými brzdami, vyjímatelnou lithiovou baterií s gigantickou kapacitou 60V20Ah / 63V20Ah, přehledným tachometrem s 3 režimy výkonu, blinkry, klaksonem atd.

Osazeno rovnou z výroby sklopnými stupáky pro druhou osobu (lze přikoupit dvou sedák). Futura 1800 je osazena alarmem, který při pokusu o krádež zablokuje motor a rozezní sirénu (Futura 3000 alarm nemá - je zde veliká silná řídící jednotka a alarm nelze integrovat).

Futury nabízíme ve dvou výkonových variantách 1800W a 3000W! Obě varianty mají instalovány nejsilnější dostupné baterie s kapacitou 20Ah! Upozorňujeme, že lze na trhu nalézt kopie modelů Futura s cenou přesahující 50.000 Kč mající 8-10 Ah baterie a slabý 1000W výkon, přičemž udávaný dojezd konkurence je delší než u nás! (a naše stroje mají přibližně 2x větší kapacitu!).

Naše firma je držitelem všech nutných atestací pro prodej v Evropské Unii. Nevlastníme pouze 1 stránkový CE Certifikát, ale i vyžadované mnohastránkové Reporty s rozborem koloběžky "do šroubku".

Nitro scooters Futura 3000

Nitro scooters Futura 1800